2020 yılında Karşıya Deniz Sürücü Kursu, Derya Yüce ve Aybars Yüce liderliğinde motosiklet ve araba ehliyeti eğitimlerine başlamıştır. Başladığı günden bu güne tüm ehliyet sınavlarında %90 ve üzeri başarı oranı ile motosiklet ve araba ehliyeti eğitiminde kalitesi kanıtlamıştır.

Kalite sadece başarı oranı ile mi ölçülmektedir, tabi ki hayır. Tüm araçlar özellikle motosiklet yanlış bilgi ve yöntem ile çok riskli olabilmektedir. Bu yüzden tüm öğrencilerimiz / adaylarımız motosiklet hayatına doğru bilgi ve teknikleri öğrenerek başlamaktadır. Böylece ehliyetlerini aldıktan sonraki motosiklet hayatlarında daha az risk alarak başlamaktadır. 

Doğru bilgilerle başlamak çok önemlidir, fakat yeterli mi ? Elbette hayır. Bu yüzden, İleri ve Güvenli Sürüş Eğitmeni olarak yıllarca eğitmenlik görevini başarı ile devam ettirmekte olan liderlerimiz için yeterli değildi. İleri ve Güvenli Sürüş Eğitmen Eğitimi olan Derya Yüce ve Aybars Yüce, Özel Deniz Motosiklet İleri ve Güvenli Sürücülük Kursunu 25 Haziran 2020 yılında kurarak ve en üst standartta olacak şekilde kendi eğitmenlerini yetiştirmeye başladılar. Aynı zamanda eğitmenlik görevlerine devam ederek, Deniz Riding Academy’ nin ana vizyonu olan başlangıçtan, ileri ve güvenli sürücülüğe kadar adaylarını yetiştirmeye tüm ekibiyle birlikte devam etmektedir.

Tüm ekibi ile birlikte; sizlerin en başından doğru bilgilerle başlayarak, ileri ve güvenli sürücü olmanız için yani motosiklet üzerindeyken tehlikeden uzakta bir ömür boyu motosikletin keyfini yaşamanız için yeni bilgiyi ve yeni teknolojileri takip ederek sürekli kendimizi geliştiriyoruz.